Informácie o nás.

Takže už niečo o nás viete a je tu už čas nato aby ste vedeli o nás viacej. My sa zaoberame psami a ako už sme spomínali na úvodnej stránke že sa zaoberame venčením a staraním sa o psy a ich denný život. Samozrejme som bol aj ja malý chlapec a malsom dobru tetu ktorá je veterinárka a dovolila mi sa pozerať na operacie. No moja prvá operácia dopadla tak že som videl to čo som nechcel vidieť. Bola to kastrolácia kocúra a ak by niekdo nevedel čo je to kastrolácia tak ja vám to poviem. Kastrolácia je vyberanie semeníkov. Takže ten kocúr po tejto operácii bol neplodný. A potom ma to niako chytilo a už som nemal problémi s operáciami. Ale ešte som mal jednu operáciu vyberanie nádoru nemeckému ovčiakovy s pravej nohy. Tam keď som nádor videl tak to bolo niečo. ten nádor mohol mať 2cm tak si predstavde aké je to veľké. No ale ste tu aby sme rozprávali o nás. My sme vám ešte chceli prezradiť niečo dôležité o psoch ale to sa dozviete v blogu. Tam sa dozviete že psy majú veľmi pestrý denný režim.


História projektu

Takže náš projekt je založený na tom aby ste sa dozvedeli čo najviac a čo najpotrebnejšie o psoch. A chcem sa ešte poďakovať tým ľuďom ktorý mi pomáhali s týmto projektom a ešte tým ľuďom ktorý mi pomáhajú z cvičiskom. A vy návštevníci vy ak tu chodíte na našu stránku tam ma to teší že viete niečo nové o psoch a verte či neverte tak sa vám to do života hodí. Tak a to je všetko k histórii projektu.


Naši užívatelia

Naši uživatelia ste vy a cieľoví uživatelia sú bežní milovníci a chovatelia psov. Hlavne by sme boli rádi ,keby si z tejto stránky brali príklad mladí lebo sú už skoro dospelí, ale chýba im prax. Pre všetkých, ktorí sa stali hrdými majitelmi malého šteniatka a chcú si z neho vychovať zdravého, veselého parťáka a priatela. Len nevedia ako na to! Nato sme tu práve my aby, sme vám pomohli a poradili.